Movies
Ratings
124
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love Is WarRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5- HeroRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0