Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0