Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
TwelveRated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 2.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.0- Our beautiful SummerRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Haunted PalaceRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
La PalmaRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5