Movies
Ratings
91
SinisterRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
The Ghost WriterRated ★ 4.0
Running ScaredRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
TrafficRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0