Movies
Ratings
46
Django UnchainedRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0