Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
Oliver TwistRated ★ 4.5
We're the MillersRated ★ 4.0
BaitRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 4.0
CenturionRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.5
You Only Live TwiceRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 4.0- Almost CheRated ★ 2.0
PredatorRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
Me, Myself & IreneRated ★ 2.0