Titles you rated
DoctorsRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 2.0
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 1.5
BloodRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Secret HealerRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 1.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.5
Two WeeksRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0