Movies
Ratings
513
MoonRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Adam Sandler: Love YouRated ★ 3.5
Living in OblivionRated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
The CrucibleRated ★ 4.5
Tori and LokitaRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.0
Bad LieutenantRated ★ 4.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Eternity and a DayRated ★ 3.5
YojimboRated ★ 4.0
13 AssassinsRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0