Titles you rated
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The DoorRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0