Movies
Ratings
323
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5