Movies
Ratings
284
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5