Titles you rated
MirandaRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
UnbelievableRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0