Movies
Ratings
704
Perfect DaysRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Just Another ChristmasRated ★ 3.5
SpiritedRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 5.0
Christmas As UsualRated ★ 3.5
The Princess SwitchRated ★ 3.0
Shaun the Sheep: The Flight Before ChristmasRated ★ 4.0
Snoopy Presents: One-of-a-Kind MarcieRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The Noel DiaryRated ★ 1.5
The Fight Before ChristmasRated ★ 3.5
Family SwitchRated ★ 3.0
Best. Christmas. Ever!Rated ★ 2.5
A Merry Christmas WishRated ★ 2.5
Catering ChristmasRated ★ 2.5
Jules and JimRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
Murmur of the HeartRated ★ 3.5