Titles you rated
All About My WifeRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
2012Rated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
How to Keep My LoveRated ★ 2.0
The Quiet FamilyRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.0