Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0