Series
Ratings
18
StrangerRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0