Series
Ratings
16
The North WaterRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.5
Rogue Heroes Season 2Rated ★ 4.5
Rogue Heroes Season 1Rated ★ 3.5
GodlessRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Inside Job Part 2Rated ★ 4.5
Inside Job Part 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0