Series
Ratings
20
The Silent SeaRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5