Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 0.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
Public EnemyRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
MoanaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 0.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
DuneRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5