Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 1.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0