Titles you rated
SupermanRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
LivingRated ★ 4.0
10 Items or LessRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
The PianistRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
LucaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0