Titles you rated
HancockRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0