Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
12 StrongRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0