Titles you rated
- Taoist MeoteolRated ★ 1.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 1.0
ChobitsRated ★ 1.5
Slayers NextRated ★ 2.0
SlayersRated ★ 2.0
Dragon Ball GTRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 2.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.0