Series
Ratings
23
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0