Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
TV Novel: EunhuiRated ★ 2.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 2.5
Gold LandRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5- Yeonu's SummerRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0