Movies
Ratings
104
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.5
The GetawayRated ★ 5.0
The Great EscapeRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 0.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0