Titles you rated
Late BlossomRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0