Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5