Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Titles you rated
All
By Rating
Recent
Win or Lose
Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion
Rated ★ 3.0
Arcane Season 2
Rated ★ 4.5
Arcane Season 1
Rated ★ 5.0
Hazbin Hotel
Rated ★ 3.5
Hawkeye
Rated ★ 3.5
I Am Groot Season 1
Rated ★ 3.0
Ms. Marvel
Rated ★ 3.5
WandaVision
Rated ★ 4.5
Amphibia
Rated ★ 4.5
Amphibia
Rated ★ 3.0
Amphibia Season 1
Rated ★ 3.0