Movies
Ratings
180
American PsychoRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Dilili in ParisRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5