Movies
Ratings
20
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- Winter sleepRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5- Replacement Driver VLOGRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 4.0
JaneRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.0