Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5