Movies
Ratings
164
ParasiteRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Prada: CandyRated ★ 3.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.5
8½Rated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0