Movies
Ratings
85
PossessionRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Cold FishRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Love & PeaceRated ★ 5.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 5.0
HimizuRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0