Movies
Ratings
63
BluebeardRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5