Titles you rated
EscapeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.5
CocoRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5