Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The ElixirRated ★ 2.0
Black Phone 2Rated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
SisuRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.5