Titles you rated
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 4.0
Star Wars: The Bad Batch Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5