Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 2.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 2.5
TorikoRated ★ 2.0
Yo-Kai WatchRated ★ 1.5- Dokidoki! PrecureRated ★ 2.0
Secret Catch! TeeniepingRated ★ 2.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 3.0- 반짝반짝 캐치! 티니핑Rated ★ 2.5
- Dessert Catch! TeeniepingRated ★ 3.0
- Bread BarbershopRated ★ 3.0
- 캐치! 티니핑Rated ★ 2.5
- Bread BarbershopRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 1.5
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
Bibliophile PrincessRated ★ 2.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 2.5- Lovely ComplexRated ★ 2.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5