Movies
Ratings
210
Winter's BoneRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 1.0
SpawnRated ★ 1.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 1.0
General's SonRated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0