Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0