Series
Ratings
55- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 2.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0