Series
Ratings
158
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.5
Mr. Villain's Day OffRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
A Breeze of LoveRated ★ 2.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
MashleRated ★ 0.5