Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 5.0
UnknownRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Three Summer NightRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
ChaosRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0