Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 2.5
I WishRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
I am the Secret in Your HeartRated ★ 2.5
Drawing CloserRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
LoveSickRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0