Titles you rated
UnstoppableRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 3.5
- The WickedRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0