Series
Ratings
67
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Star Trek: Picard Season 3Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
- The Elon Musk ShowRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Star Trek: EnterpriseRated ★ 3.5
Star Trek: Deep Space NineRated ★ 5.0
Star Trek: PicardRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 0.5