Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Current WarRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.0
CartRated ★ 1.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5