Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
SilentRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
Mr. BrideRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5- エンジンRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0